O firmě

Hlavními výrobky firmy Bielbet je betonové lineární odvodnění.

Vyrábíme odvodnění s různou třídou zatížení, a proto naše výrobky nacházejí uplatnění u širokého okruhu klientů, jak individuálních, tak i velkých investorů.
Zásobujeme mnoho firem na území Polska.

Uznání odběratelů a neustále rostoucí zájem o naše výrobky přispívá k tomu, že neustále rozšiřujeme náš sortiment, abychom splnili očekávání klientů.

Vyrábíme:

  • odvodňovací žlaby ve třídách A15–E600,
  • kanalizační, okapové vpusti,
  • rohože na čištění obuvi.


Garantuje trvanlivost a kvalitu a také nejnižší ceny, včetně slev a rabatů pro stálé odběratele. Nabízíme také dopravu zakoupených výrobků.

Vlastní doprava

Dopravy v České Republice zdarma. Máme dodávkové a nákladní automobily, díky čemuž jsme schopni zrealizovat každou objednávku včas.

Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.


Historie firmy:

Bielbet je firma s několikaletými zkušenostmi ve stavebním odvětví. Od prvopočátku naší činnosti se zabýváme výrobou betonových prvků. V prvních letech činnosti jsme se zaměřili na výrobu drobných betonových doplňků a od roku 2003 jsme zavedli do výroby prvky lineárního odvodnění. V průběhu let neustále rozšiřujeme náš sortiment o nové výrobky lineárního odvodnění, abychom splnili očekávání našich klientů.

Odběrateli našich výrobků jsou především stavební sklady, velcí investoři, dlaždičské firmy a individuální klienti. Během několikaleté činnosti firmy jsme získali uznání na polském trhu se stavebním materiálem.

Copyright © 2021 Bielbet. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie GRUPA WEB-COM